LS 55

LS 55

Alüminyum pencere ve kapılar için çeşitli şekillerde üretilen sürme sistemleridir. Bunlar kullanıldıkları yere göre çeşitlere ayrılmaktadır. Özellikle kullanılan alüminyum ve camın özelliklerine göre üretilen sürme sistemleri bu ürünlerde kolaylık sağlamaktadır.

Alüminyum sürme sistemleri kendi arasında, yalıtımsız sürme sistemi, ısı yalıtımlı sürme sistemi ve ısı yalıtımsız sürme sistemi gibi gruplara ayrılmaktadır. Yalıtımsız sürme sistemleri, dekoratif görünümüyle dikkat çeken ve ısıcam takmaya uygun sistemlerdir. Ayarlanabilir makaraları ise kolaylık sağlamaktadır. Isı yalıtımlı dekoratif görünümlü sürme sistemleri de oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yine ısı yalıtımsız sürme sistemi de bu şekilde üretilen alüminyum kapı ve pencereler için oldukça gerekli ve önemli bir aksesuardır.

Aluminance LS55 Yalıtımlı Kaldır-Sür Sistem

     Genel olarak çevre koşullarının sert olduğu, ısı yalıtımının öncelik kazandığı projeler için tasarlanmış sistemdir. Pencere sistemlerinde olduğu gibi kanat ve kasa teması olan özel ekipmanlar sayesinde hava, ses, su ve ısı kaçışları minimize edilmektedir. Statik ihtiyaçlar ve maksimum görsel alanlar için sistem mekanizması 150 kg - 300kg ilave rulmanla 400 kg yükleri sorunsuzca taşıyabilecek özelliktedir. Tüm açılım varyasyonlarını karşılayabilen seri, istenildiğinde klasik sürme serisi olarak da kullanılabilmektedir.