Taşyün

Taşyün

Taşyünü asma tavan plakaları bağlayıcı kullanılarak mineral yünden yapılır. Asma tavan taşyünü panellerinin üretimi için perlit, doğal nişasta, geri dönüşümlü kâğıt, geri dönüşümlü tavan döşemeleri ve kilden oluşan doğal bileşenler kullanılır. Taşyünü asma tavan ürünleri asbest içermez. Panellerin önemli bir kısmı geri dönüştürülmüş geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır. Asma taşyünü tavan, önemli kullanım alanı ısı ve ses yalıtım olan, değişik bileşenler ve sıkıştırma oranları ile fazla gereksinime yanıt verebilen, diğer bir özelliği yanıcı olmayan bir yapı malzemesidir.
Taşyünü asma tavan plaka, temiz, akustik, ısı yalıtım yangın ve nem direnç konularında farklı ümitleri uygun bir şekilde ve sonsuz yüzey seçenekleri ile karşılayabilmesi sayesinde tüketici tarafından talep edilir olmuştur.

Akustik ve ısı yalıtımı özellikleri için yüksek yoğunluklu panellerden üretilen taşyünü asma tavan levhaları sunmaktayız. Taşyünü asma tavan ayrıca tavan uygulamalarının gücünü de belirler. Bu yelpazeyi geniş bir dizi tasarım, doku ve spesifikasyonla sunuyoruz. Bizim tarafımızdan sunulan taşyünü tavan panelleri, yazılım ofisleri, parklar, okullar ve kolejler, alışveriş merkezleri, ofisler ve diğer çoklu alanlarda maksimum avantajlarla kullanılmaktadır. Bu özel alan, sinema salonları ve multiplex karmaşık için de uygundur.

Taşyünü asma tavan Uygulama, temizlenmesi ve sökülmesi kolay ve hızlı olan taşyünü tavan ürünleri ışık yansıtma özelliği sayesinde aydınlatmaya da yardımcı olarak enerji verimliliği sağlar. Projeye göre doğru ürün seçilebilmesi için öncelikle teknik ve estetik anlamdaki beklentiler kararlaştırılması sonrasında önem sırasına göre uygun ürün seçilmelidir.

Binaların inşası, onarımı ya da modernizasyonu ile günümüzde sahipleri artık asma tavan vermeyi tercih ediyorlar. Bu popüler ve yaygın dekor seçeneği, her tür binada uygulanabilir. Üreticiler, inşaat pazarındaki asma tavan yapıları için geniş bir yelpazede çeşitli çözümler sunmaktadır. Çeşitli malzemeler mevcuttur. Bu, tasarımcıların ve yaratıcı ustaların hayal gücünün gelişmesini sağlar.

Tavan yapılarında en cesur fikirlerin farkına varmak için taşyünü tavanlara izin verilir. Bu, özellikle son yıllarda popüler olan özel bir malzeme türüdür. Taşyünü asma tavanlar özellikle çekicidir ve popülerliklerine katkıda bulunan mükemmel performans özelliklerine sahiptir.

Taşyünü asma tavan üretim teknolojisinin özellikleri

Taşyünü tavan çevre dostu bir malzemedir. Birçok bileşenden yapılırlar, ancak tüm bileşenler doğal kökenlidir. Üretim için:

    Kalker
    Bazalt,
    Diyabaz,
    Dolomit.

Bağlantılarının bir sonucu olarak, bileşenlerden elde edilen bir dizi pozitif özellik ile donatılmış özel bir mineral elyaf üretilir. Üründe:

    Dayanıklılık,
    Hidrofobisite,
    Tamir ve dekorasyonda kullanılan yapı ve kaplama malzemelerinde kimyasal yansız,
    Yüksek ısı yalıtım özellikleri
    Asma tavan taşyünü dinamik etkilere karşı özel direnç.