Baffle

Baffle

Bu baffle tavan, açık baffle tavan, çok yönlü tasarım seçenekleri sunar ve bir soğutma tavanı olarak kullanılabilir.

    Baffle tavan aydınlatma ve spot aydınlatma mükemmel bir şekilde entegre edilebilir
    Ayrıca menteşeli ve / veya hareketli versiyonu da mevcuttur
    Aktif beton dübelleri binalarda kullanılabilir
    Açık tavan akustik olarak etkilidir

Müşterilerimize, yankılanma süresini azaltmanın ve herhangi bir ortamdaki tavandaki ses yansımalarını ortadan kaldırmanın uygun maliyetli bir yolu olan Baffle Tavan Sistemi'ni sunuyoruz, bu da genel akustikte önemli gelişmeler sağlar. Baffle Tavan Sistemimiz, optimum dağıtım ve görünüm için sıralara, yumurta kasalarına veya diğer desenlere monte edilebilir.

Her alanı dekore etmek için çeşitli Baffle tavan ları sunuyoruz ve endüstriyel, ticari ve kurumsal uygulamalar için uygundur. Bölme Tavan paketi tavan boşluğunda açıldığında, alanı doldurmak için genişler ve kendi sıkıştırması altında yerinde tutulur.

Baffe Tavan Sistemi, odadan odaya ses iletimini azaltmak için asma tavan boşluklarında bölme duvarlarının üstünde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Tüm Gürültü Kontrolü akustik Baffle Tavan Sistemleri, herhangi bir geniş alandaki yankılanma sorunlarını çözmek için en iyisidir. Buna ek olarak, müşterinin özel gereksinimlerini karşılayan çeşitli boyutlarda, boyutlarda ve doğal ve boyalı renklerde endüstriyel akustik perdelerin kullanılabilirliği ile müşteriler rahatlar. Müşteriler bizden bu Baffle Tavan Sistemi ürün yelpazesini en uygun fiyatlarla elde edebilirler.

Akustik Ses Yönlendirme veya baffle metal tavan olarak da bilinen Baffle Tavan, görünür tip bir tavan yapısıdır. Havadaki sesin gücünü (seviyesini) azaltan alüminyum, ahşap veya herhangi bir ses emici üründen yapılmış çeşitli desen ve kombinasyonlarda dikey olarak asılı doğrusal profiller kümesidir. Baffle tavanı, plenum alanına ve yukarıdaki beton tavana bir görünüm ve erişim sağlar.

Akustik Ses Baffle tavan bir tür asma tavan sistemidir veya açılır tavan, geniş, sınırlı duvar alanına sahip alanlarda kullanım için mükemmel bir seçimdir ve tavan seviyesindeki hizmetlere sınırlı görsel ve fiziksel erişim gerektirebilir.